WYBIERAM

| 30 dni

10 zł

20 zł

WYBIERAM

20+2 zł

PLAYER (bez reklam)

30 dni

Kupując ten pakiet, wspierasz Fundację TVN

2 zł z tego zakupu oraz kolejnych przedłużeń przekażemy na konto Fundacji

SERIALE | PROGRAMY | FILMY

|

Wesprzyj projekt „Zdrowie w głowie” i pomóż nam stworzyć gabinety psychologiczno-psychiatryczne w szpitalach w całej Polsce!

Sytuacja psychiatrii dziecięcej w Polsce jest fatalna, a wojna i pandemia bardzo ją pogorszyły. Dzieci i nastolatki coraz częściej zmagają się z depresją, apatią, podejmują próby samobójcze. Potrzebują fachowej pomocy i bezpiecznego miejsca, w którym ją otrzymają.

W ubiegłym roku całkowity dochód z darowizn przeznaczyliśmy na budowę Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży. Budowa właśnie dobiega końca. Chcemy kontynuować wsparcie polskiej psychiatrii dziecięcej.

Rozpoczęliśmy projekt „Zdrowie w głowie”, którego celem jest stworzenie gabinetów psychologiczno-psychiatrycznych w szpitalach na terenie całej Polski. Będą to miejsca przeznaczone do spotkań psychologów, terapeutów i lekarzy psychiatrów z pacjentami i ich rodzinami.

Dołącz do nas! Fundacja TVN przeznacza 100% zebranej kwoty na cel zbiórki.

Wybierając pakiet PLAYER (bez reklam) z sercem, wspierasz akcję „Zdrowie w głowie” comiesięczną darowizną w wysokości 2 zł. W ten sposób bezpośrednio pomagasz w tworzeniu bezpiecznych przestrzeni dla dzieci i młodzieży w kryzysie psychicznym na terenie polskich szpitali i przyczyniasz się do poprawy trudnej sytuacji psychiatrii dziecięcej w Polsce.

Przekaż 2 zł miesięcznie i pomagaj

18 zł |

WYBIERAM

Cena regularna 30 zł | 30 dni. Możesz zrezygnować w dowolnym momencie.

30 dni

PLAYER (bez reklam) z sercem to pakiet, dzięki któremu możesz wspomóc Fundację TVN, zyskując dostęp do rozrywki bez ograniczeń. W pakiecie otrzymujesz pełny dostęp bez reklam* do produkcji Player Original oraz najnowszych odcinków ulubionych programów i seriali. W pakiecie PLAYER (bez reklam) możesz też oglądać kanał TVN na żywo i wybrane materiały w jakości 4K oraz pobierać odcinki wybranych tytułów na urządzenia mobilne.

* Możliwe przekazy autopromocyjne.

Co możesz oglądać w pakiecie PLAYER (bez reklam)

?

Biblioteka VOD i kanał TV

Kolekcja uznanych seriali Player Original

26

26 kanałów

+19

Ekskluzywna kolekcja discovery+

Wybrane seriale i programy przed premierą w TV

Bogata biblioteka wyjątkowych filmów

Pobieraj i oglądaj wybrane tytuły offline na urządzeniach mobilnych

Brak reklam, możliwe przekazy autopromocyjne

Wybrane programy w jakości 4K/UHD

Kanał TVN na żywo

Ulubione seriale, programy i filmy

Kod genetyczny to opowieść o więzach krwi poddanych najtrudniejszej próbie.

Ulubione seriale, programy i filmy

Bogata biblioteka filmów w pakiecie

Bogata biblioteka filmów w pakiecie

Oglądaj na ulubionym urządzeniu

Oglądaj na ulubionym urządzeniu

SMART TV

TELEFON

TABLET

PS 4

KOMPUTER

CHROMECAST

APPLE TV

AMAZON FIRE TV STICK

Wygodna płatność i ciągłość dostępu do pakietu.


Nie musisz pamiętać o comiesięcznym odnawianiu abonamentu – płatność jest pobierana automatycznie, dzięki czemu oszczędzasz czas.


Bezpieczeństwo jako priorytet.


Dame przechowywane są przez naszego certyfikowanego Partnera Płatności Przelewy24, spełniającego rygorystyczne wymogi standardu bezpieczeństwa.

Jedno konto na 5 profili i 2 urządzenia jednocześnie.


Korzystasz z pakietu z bliskimi – płacisz raz i tworzysz do 5 oddzielnych profili, a oglądać możecie na 2 urządzeniach jednocześnie.

Możliwość rezygnacji kiedy tylko chcesz.


Możesz zmienić pakiet lub z niego zrezygnować w dowolnym momencie – nie wiąże się to z żadnymi dodatkowymi opłatami.

Pytania i odpowiedzi

Pytania i odpowiedzi

Czy kupując pakiet PLAYER (bez reklam) z sercem, muszę związać się długoterminową umową?

Nie. Sam zdecydujesz, kiedy i czy chcesz zakończyć płatność odnawialną. Możesz anulować ją w każdym momencie w zakładce „Moje zakupy”. Po anulowaniu subskrypcji Twój pakiet będzie aktywny do końca bieżącego okresu rozliczeniowego.

Czy w pakiecie PLAYER (bez reklam) z sercem obejrzę kanały TV na żywo?

W pakiecie PLAYER (bez reklam) z sercem możesz oglądać kanał TVN na żywo. Sprawdź też pakiet PLAYER (bez reklam) + KANAŁY TV, który daje dostęp nie tylko do bogatej biblioteki VOD, ale również do ponad 20 kanałów TV z oferty TVN i Discovery. Możesz też wykupić opcję dodatkową KANAŁY TV, która daje dostęp tylko do tych kanałów.

Co to jest Wypożyczalnia Player? Czy filmy z Wypożyczalni należą do biblioteki VOD pakietu PLAYER (bez reklam) z sercem?

Filmy z Wypożyczalni Player to tytuły, do których dostęp wykupujesz jednorazowo, na określoną liczbę godzin, i nie są one dostępne w ramach pakietu PLAYER (bez reklam) z sercem. Aktualną listę filmów z Wypożyczalni znajdziesz tutaj ►. Sprawdź, do jakich filmów zyskujesz dostęp w ramach pakietu PLAYER (bez reklam) z sercem ►.

Czy posiadając pakiet PLAYER (bez reklam) z sercem, mogę oglądać materiały bez reklam?

Tak, wszystkie materiały z biblioteki VOD pakietu PLAYER (bez reklam) z sercem są dostępne bez reklam komercyjnych. Możliwe przekazy autopromocyjne, komunikujące tytuły dostępne w serwisie Player.

Czy do oferty PLAYER (bez reklam) z sercem mogę dokupić inne pakiety?

Tak, pakiet PLAYER (bez reklam) z sercem możesz rozszerzyć o opcję dodatkową KANAŁY TV, która daje Ci dostęp do ponad 20 kanałów TV. Możesz też dokupić dowolny inny pakiet. Jeśli zastanawiasz się, jaka jest zawartość tych pakietów i chcesz je porównać, sprawdź ich zestawienie ►

A co jeśli będę potrzebować pomocy?

Zespół Obsługi Klienta Player jest do Twojej dyspozycji przez całą dobę na naszym profilu na Facebooku oraz w aplikacji Messenger. Dodatkowo możesz się z nami skontaktować za pośrednictwem formularza kontaktowego. Serdecznie zapraszamy!