ELEVEN SPORTS

WYBIERAM

| 30 dni

15 zł

ELEVEN SPORTS

To dostęp do 4 kanałów ELEVEN SPORTS z najlepszym sportem. W pakiecie możesz oglądać najważniejsze mecze ligi hiszpańskiej, francuskiej i włoskiej, a także treningi, kwalifikacje i wyścigi Formula 1.

Co możesz oglądać?

Biblioteka VOD

Najważniejsze mecze ligi hiszpańskiej, francuskiej i włoskiej oraz wyścigi Formula 1.

4 kanały

26

26 kanałów

+19

Magazyny sportowe, skróty meczów i powtórki legendarnych rozgrywek.

Najpopularniejsze w pakiecie

Biblioteka VOD

Oglądaj na ulubionym urządzeniu

Oglądaj na ulubionym urządzeniu

SMART TV

TELEFON

TABLET

PS 4

KOMPUTER

CHROMECAST

APPLE TV

Wygodna płatność i ciągłość dostępu do pakietu.


Nie musisz pamiętać o comiesięcznym odnawianiu abonamentu – płatność jest pobierana automatycznie, dzięki czemu oszczędzasz czas.


Bezpieczeństwo jako priorytet.


Dane przechowywane są przez naszego certyfikowanego Partnera Płatności Przelewy24, spełniającego rygorystyczne wymogi standardu bezpieczeństwa.

Jedno konto na 5 profili i 2 urządzenia jednocześnie.


Korzystasz z pakietu z bliskimi – płacisz raz i tworzysz do 5 oddzielnych profili, a oglądać możecie na 2 urządzeniach jednocześnie.

Możliwość rezygnacji kiedy tylko chcesz.


Możesz zmienić pakiet lub z niego zrezygnować w dowolnym momencie – nie wiąże się to z żadnymi dodatkowymi opłatami.

Sprawdź też pakiet PLAYER (bez reklam) + CANAL+ ELEVEN SPORTS!

Dzięki niemu zyskasz dostęp nie tylko do oferty ELEVEN SPORTS, ale także do pełnej biblioteki oryginalnych produkcji CANAL+ oraz dodatkowych 11 kanałów TV na żywo – w tym do kanałów sportowych CANAL+.

SPRAWDŹ

Pytania i odpowiedzi

Pytania i odpowiedzi

Czy kupując pakiet ELEVEN SPORTS, muszę związać się długoterminową umową?

Nie. Sam zdecydujesz, kiedy i czy chcesz zakończyć płatność odnawialną. Możesz anulować ją w każdym momencie w zakładce „Moje zakupy”. Po anulowaniu subskrypcji Twój pakiet będzie aktywny do końca bieżącego okresu rozliczeniowego.

Czy w pakiecie ELEVEN SPORTS obejrzę kanały TV na żywo?

Tak, pakiet ELEVEN SPORTS zawiera 4 kanały TV ze sportem, z możliwością cofania już rozpoczętych transmisji do 2 h. Jeśli chcesz oglądać również kanały z oferty TVN i Discovery, sprawdź opcję dodatkową KANAŁY TV, która daje Ci do nich pełny dostęp na żywo.

Co to są filmy na życzenie? Czy należą one do biblioteki VOD pakietu ELEVEN SPORTS?

Filmy na życzenie to tytuły, do których dostęp wykupujesz jednorazowo, na określoną liczbę godzin, i nie są one dostępne w ramach pakietu ELEVEN SPORTS. Aktualną listę filmów na życzenie znajdziesz tutaj ►

Czy posiadając pakiet ELEVEN SPORTS, mogę oglądać materiały bez reklam?

Tak, wszystkie materiały z biblioteki VOD pakietu ELEVEN SPORTS są dostępne bez reklam komercyjnych. Możliwe przekazy autopromocyjne, komunikujące tytuły dostępne w serwisie player.pl.

Czy do oferty ELEVEN SPORTS mogę dokupić inne pakiety?

Tak, do pakietu ELEVEN SPORTS możesz dokupić dowolny pakiet, m.in. PLAYER (bez reklam) + KANAŁY TV i HBO oraz opcję dodatkową KANAŁY TV, która daje Ci dostęp do ponad 20 kanałów TV z oferty TVN i Discovery na żywo. Sprawdź też pakiet UNLIMITED, który łączy w sobie wiele pakietów.

A co jeśli będę potrzebować pomocy?

Zespół Obsługi Klienta Player jest do Twojej dyspozycji przez całą dobę na naszym profilu na Facebooku oraz w aplikacji Messenger. Dodatkowo możesz się z nami skontaktować za pośrednictwem formularza kontaktowego. Serdecznie zapraszamy!

ELEVEN SPORTS

15 zł

WYBIERAM

| 30 dni

ELEVEN SPORTS

| 30 dni

15 zł

WYBIERAM