PRZEJDŹ DO ZAKUPU

DOSTĘP ZA 30

Bilet gwarantuje możliwość obejrzenia konferencji online w dniu 28.11 o godz. 12:00

oraz dostęp do materiałów z konferencji w ciągu 48h od momentu jej zakończenia (do 30.11 godz. 15:00)

GODZINA 12:00

DOSTĘP ZA 30 zł

28 XI 2020 ONLINE W

Czym jest TEDxWarsawWomen?

TEDxWarsawWomen jest lokalnym, niezależnym wydarzeniem TEDx, organizowanym na licencji konferencji TED. Konferencja nastawiona jest na nowoczesne, inspirujące i prospołeczne idee, ważne dla współczesnych kobiet. TEDxWarsawWomen podkreśla sprawczość kobiet w kreowaniu zmian. Konferencja odbędzie się w sobotę

28 listopada 2020. Po raz pierwszy w historii odbędzie się w formule online.

Czym jest TED?

TED to organizacja non-profit zajmująca się rozpowszechnianiem wartościowych idei, zwykle w formie krótkich wystąpień (18 minut lub mniej). TED powstał w 1984 roku jako konferencja poświęcona technologii, rozrywce i designowi. Dziś obejmuje prawie wszystkie tematy - od nauki, przez biznes, po zagadnienia globalne. TED jest globalną społecznością ludzi ze wszystkich dyscyplin i kultur, którzy chcą głębiej zrozumieć świat.

Czym jest TEDx?

TEDx to niezależna konferencja, stworzona w duchu ogólnej misji TED polegającej nabadaniu i odkrywaniu „pomysłów, które warto rozpowszechniać”. TEDx przenosi ducha TED do lokalnych społeczności na całym świecie poprzez wydarzenia TEDx. Wydarzenia te są organizowane przez osoby z pasją, które chcą odkrywać nowe pomysły i dzielić się najnowszymi badaniami w swoich lokalnych obszarach, które pobudzają rozmowy w ich społecznościach.

Hasłem tegorocznej edycji TEDxWarsawWomen jest “Fearless”.Na scenie zobaczymy kilkanaście mówczyń oraz mówców, którzy szerzą wartościowe idee zmieniające lokalny świat na lepsze.

Oprócz świetnych mówców na scenie pojawią się również artyści oraz elementy sportowe. Na pewno nie zabraknie sporej dawki emocji, zdziwienia, śmiechu i wzruszeń. Bieżące informacje o konferencji można śledzić na Facebooku:

- profil TEDxWarsawWomen-> TUTAJ

- wydarzenie TEDxWarsawWomen-> TUTAJ

Czym jest TEDxWarsawWomen?

Czym jest TEDx?

TEDxWarsawWomen jest lokalnym, niezależnym wydarzeniem TEDx, organizowanym na licencji konferencji TED. Konferencja nastawiona jest na nowoczesne, inspirujące i prospołeczne idee, ważne dla współczesnych kobiet. TEDxWarsawWomen podkreśla sprawczość kobiet w kreowaniu zmian. Konferencja odbędzie się w sobotę

28 listopada 2020. Po raz pierwszy w historii odbędzie się w formule online.

TEDx to niezależna konferencja, stworzona w duchu ogólnej misji TED polegającej na badaniu i odkrywaniu „pomysłów, które warto rozpowszechniać”. TEDx przenosi ducha TED do lokalnych społeczności na całym świecie poprzez wydarzenia TEDx. Wydarzenia te są organizowane przez osoby z pasją, które chcą odkrywać nowe pomysły i dzielić się najnowszymi badaniami w swoich lokalnych obszarach, które pobudzają rozmowy w ich społecznościach.

Czym jest TED?

TED to organizacja non-profit zajmująca się rozpowszechnianiem wartościowych idei, zwykle w formie krótkich wystąpień (18 minut lub mniej).

TED powstał w 1984 roku jako konferencja poświęcona technologii, rozrywce i designowi. Dziś obejmuje prawie wszystkie tematy - od nauki, przez biznes, po zagadnienia globalne. TED jest globalną społecznością ludzi ze wszystkich dyscyplin

i kultur, którzy chcą głębiej zrozumieć świat.

Hasłem tegorocznej edycji TEDxWarsawWomen jest “Fearless”. Na scenie zobaczymy kilkanaście mówczyń oraz mówców, którzy szerzą wartościowe idee zmieniające lokalny świat na lepsze. Oprócz świetnych mówców na scenie pojawią się również wspaniali artyści. Będzie coś dla ciała i ducha.

Spora dawka emocji, zdziwienia, śmiechu i wzruszeń gwarantowana.

Bieżące informacje o konferencji można śledzić na Facebooku:

-> profil TEDxWarsawWomen -> TUTAJ

-> wydarzenie TEDxWarsawWomen -> TUTAJ  


Fearless

AGENDA

Elena Pawęta wprowadzenie

Ola Lewandowska prowadząca

KOBIETA ZMIANĄ JEST

12:00 - 12:50

Jacek Wasilewski Jak zostać prezydentką

Veronica Tsepkalo The unwomanly face

of regime

Joanna Budzis Sportowy babiniec, czyli biologiczne różnice

Beata Maia Gellert, Łukasz Wiśniewski i orkiestra Bandonegro Rozmowa w tańcu

12:50 - 13:40

(PO)MOC

Krysia Peszko Najlepsze kosmetyki na
na pandemię

Agata Seruga Are you really that different your best friend?

Julia Pietrucha Jak pozostać sobą w tym calym szaleństwie + recital

Agl Jensen Przerwa na jogę

CENA BYCIA KOBIETĄ

Emilia Kaczmarek O luksusie w 21w.

Kamil Fejfer Kobiety mniej zarabiają, bo więcej pracują.

Joanna Frejus Historia kilku strat

13:40 - 14:25

POWRÓT DO PODSTAW

14:25 - 15:20

Magdalena Kieferling Efekt piaskownicy

Maciej Lisicki Simplicity in complexity.

Małgorzata Herman Oblicza rzemiosła.

Klub komediowy i Musical Improwizowany Pewnego razu
na TEDxWarsawWomen...