DOSTĘP DO PLAYERA
NA TERENIE CAŁEJ UNII EUROPEJSKIEJ!

Już teraz dajemy Ci możliwość oglądania Twoich ulubionych programów i seriali TVN bez reklam w całej Unii Europejskiej! Wystarczy, że kupisz pakiet PLAYER w sklepie Playera.

Zachęcamy Cię do skorzystania z opcji odnawialnej płatności kartą. Pozwoli to korzystać z usługi na czas nieokreślony, bez potrzeby opłacania jej co miesiąc. Z karty co 30 dni automatycznie zostanie pobrana płatność za Twój pakiet.

Jeśli zapłacisz za pakiet polskim środkiem płatniczym, dostęp do pakietu PLAYER w całej UE otrzymasz automatycznie. Nie będziemy wówczas prosić Cię o dodatkowe potwierdzenie miejsca zamieszkania.

Co zrobić, gdy nie masz możliwości zapłacenia za pakiet PLAYER polskim środkiem płatniczym?

Na naszej stronie udostępniamy specjalny formularz, w którym możesz przesłać nam dokumenty potwierdzające, że na stałe mieszkasz na terenie RP. Więcej informacji na temat potwierdzenia miejsca zamieszkania znajdziesz w artykule.

DLACZEGO WARTO KUPIĆ PAKIET PLAYER?

  • Otrzymasz dostęp bez reklam do najlepszych seriali i programów przed premierą w TV oraz biblioteki produkcji Player Original i discovery+ bez reklam. W pakiecie znajdziesz też bibliotekę ponad 50 wyjątkowych filmów (m.in. Listy do M. 4). Wybrane materiały obejrzysz w jakości 4K/UHD.
  • Obejrzysz Playera na każdym urządzeniu mobilnym z zainstalowaną aplikacją, po zalogowaniu się. Będziesz mógł pobierać odcinki wybranych tytułów i oglądać je offline.
  • Będziesz mógł oglądać produkcje Player Original, których nie zobaczysz nigdzie indziej. Dowiesz się o nich z wiadomości e-mail. Dlatego w procesie rejestracji konta warto wyrazić zgodę na otrzymanie wiadomości marketingowych. Staramy się, aby ich zawartość jak najlepiej odpowiadała oczekiwaniom użytkowników serwisu.

Sprawdź również bogatą ofertę Player+, w której znajdziesz atrakcyjne programy z anten kanałów takich jak CANAL+ czy HBO, świadczonych przez CANAL+ Polska S.A. Dostęp do tych materiałów można zakupić w ramach wybranych pakietów jedynie na terenie Polski. Dzięki weryfikacji adresu zamieszkania w Polsce oraz środka płatniczego (jak dla pakietu PLAYER) można uzyskać dostęp do materiałów na terenie krajów całej Unii Europejskiej.


Jeśli masz do nas jakieś pytanie, skontaktuj się z pomocą Player w wygodny dla Ciebie sposób.