DOSTĘP DO PLAYERA
NA TERENIE CAŁEJ UNII EUROPEJSKIEJ!

Już teraz dajemy Ci możliwość oglądania Twoich ulubionych programów i seriali produkcji TVN bez reklam w całej Unii Europejskiej! Wystarczy, że kupisz pakiet START w sklepie Playera.

Zachęcamy Cię do skorzystania z opcji odnawialnej płatności kartą. Pozwoli to korzystać z usługi na czas nieokreślony, bez potrzeby opłacania jej co miesiąc. Z karty co 30 dni automatycznie zostanie pobrana płatność za Twój pakiet.

Jeśli zapłacisz za pakiet polskim środkiem płatniczym, dostęp do pakietu START w całej UE otrzymasz automatycznie. Nie będziemy wówczas prosić Cię o dodatkowe potwierdzenie miejsca zamieszkania.

Co zrobić, gdy nie masz możliwości zapłacenia za pakiet START polskim środkiem płatniczym?

Na naszej stronie udostępniamy specjalny formularz, w którym możesz przesłać nam dokumenty potwierdzające, że na stałe mieszkasz na terenie RP. Więcej informacji na temat potwierdzenia miejsca zamieszkania znajdziesz w artykule.

DLACZEGO WARTO KUPIĆ PAKIET START?

  • Otrzymasz dostęp do pełnej biblioteki produkcji TVN bez reklam, a w niej znajdziesz znane i lubiane programy i seriale, takie jak: Na Wspólnej, Diagnoza, Druga Szansa, Milionerzy, Masterchef, Kuba Wojewódzki i inne.
  • Obejrzysz Player na każdym urządzeniu mobilnym z zainstalowaną aplikacją, po zalogowaniu się.
  • Będziesz mógł oglądać nowe odcinki swoich ulubionych seriali jeszcze przed ich emisją na antenie TVN. Dowiesz się o tym z wiadomości e-mail. Dlatego w procesie rejestracji konta warto wyrazić zgodę na otrzymanie wiadomości marketingowych. Staramy się, aby ich zawartość jak najlepiej odpowiadała oczekiwaniom użytkowników serwisu.

Sprawdź również bogatą ofertę Player+, w której znajdziesz atrakcyjne programy z anten kanałów takich jak CANAL+ czy HBO, świadczonych przez ITI Neovision S.A. (nc+). Dostęp do tych materiałów można zakupić w ramach wybranych pakietów jedynie na terenie Polski. Dzięki weryfikacji adresu zamieszkania w Polsce oraz środka płatniczego (jak dla pakietu START) można uzyskać dostęp do materiałów na terenie krajów całej Unii Europejskiej.


Jeśli masz do nas jakieś pytanie, skontaktuj się z pomocą Player w wygodny dla Ciebie sposób.