DOSTĘP DO PLAYERA
NA TERENIE CAŁEJ UNII EUROPEJSKIEJ!

Już teraz dajemy Ci możliwość oglądania Twoich ulubionych programów i seriali bez reklam (możliwe przekazy autopromocyjne), a także kanałów TVN, TVN7, TTV i Metro na żywo oraz 15 kanałów FAST poza Polską, w całej Unii Europejskiej! Wystarczy, że kupisz pakiet PLAYER (bez reklam) w sklepie Playera.

Zachęcamy Cię do skorzystania z opcji odnawialnej płatności kartą. Pozwoli to korzystać z usługi na czas nieokreślony, bez potrzeby opłacania jej co miesiąc. Z karty co 30 dni automatycznie zostanie pobrana płatność za Twój pakiet.

(bez reklam)

Jeśli zapłacisz za pakiet polskim środkiem płatniczym, dostęp do pakietu PLAYER (bez reklam) w całej UE otrzymasz automatycznie. Nie będziemy wówczas prosić Cię o dodatkowe potwierdzenie miejsca zamieszkania.

Co zrobić, gdy nie masz możliwości zapłacenia za pakiet PLAYER (bez reklam) polskim środkiem płatniczym?

Na naszej stronie udostępniamy specjalny formularz, w którym możesz przesłać nam dokumenty potwierdzające, że na stałe mieszkasz na terenie RP. Więcej informacji na temat potwierdzenia miejsca zamieszkania znajdziesz w artykule.

DLACZEGO WARTO KUPIĆ PAKIET PLAYER (bez reklam)?

  • Otrzymasz dostęp bez reklam (możliwe przekazy autopromocyjne) do najlepszych seriali i programów oraz biblioteki produkcji Player Original i discovery+. W pakiecie znajdziesz też bibliotekę wielu wyjątkowych filmów, a także kanały TVN, TVN7, TTV i Metro na żywo oraz 15 kanałów FAST. Wybrane materiały obejrzysz w jakości 4K/UHD.
  • Obejrzysz Playera na wybranych urządzeniach mobilnych z zainstalowaną aplikacją, po zalogowaniu się. Będziesz mógł pobierać odcinki wybranych tytułów na urządzenia mobilne i oglądać je offline.
  • Będziesz mógł oglądać najnowsze produkcje Player Original. Dowiesz się o ich premierze z wiadomości e-mail. Dlatego w procesie rejestracji konta warto wyrazić zgodę na otrzymanie wiadomości marketingowych. Staramy się, aby ich zawartość jak najlepiej odpowiadała oczekiwaniom użytkowników serwisu.

Jeśli masz do nas jakieś pytanie, skontaktuj się z pomocą Player w wygodny dla Ciebie sposób.